Koordinatörlüklerimiz

 

İş-Staj-Teknik Gezi Koordinatörlüğü

Üniversite öğrencisiyken firmalarla iletişime geçerek onların işleyişlerini yakından görebilmenin en güzel yolu teknik gezilerle çalışma ortamına şahit olmak ve o firmalarda staj yapmaktır. Bu amaçla kurulan koordinatörlüğümüz bugüne kadar Anadolu Efes,Hugo Boss,Yemeksepeti,İtü Arı Teknokent,Petkim,İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kampüsü’nde bulunan Teknopark,Aero Rüzgar Endüstrisi gibi farklı sektörlerden birçok firmaya teknik gezi düzenlemiştir. Koordinatörlüğümüzün aktif üyeleri belirlenen düzenli aralıklarla toplantılar yaparak ekip çalışmasını deneyimleme fırsatı bulurlar.

Organizasyon Koordinatörlüğü

Hangi meslek grubunda olursak olalım organize yeteneği bizi her zaman bir adım öne atacaktır. Herhangi bir organizasyonun her aşamasında yer alan zorluklarını ve olası problemlerini gören aktif üyelerimiz koordinatörlüğümüzde yapılan çalışmalar sayesinde bu yeteneğe sahip olacaklardır. Ege Girişimcilik üyeleri arasındaki kaynaşmayı sağlayacak sosyal etkinlikler,ilham verici konferansların organizasyonu gibi görevleri yerine getiren koordinatörlüğümüzde ekip ruhuna ulaşma fırsatı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sponsorluk Koordinatörlüğü

Firmalar öğrenci topluluklarını genelde sempatik bulurlar ve henüz öğrenciyken bir etkinlik için koşturulduğunu emek verildiğini gördüklerinde o öğrenciler hakkında iyi izlenimlere sahip olurlar. Bu anlamda Sponsorluk Koordinatörlüğü’nün hedefi firmalarla nasıl iletişime geçileceği,mailing çalışmaları, telefon görüşmeleri ve yüzyüze görüşmelerin nasıl olması gerektiği gibi konuları öğrenerek topluluğumuzun düzenlediği tüm etkinliklerde gerek duyulan ihtiyaç ve hizmetleri temin etmektir.

Medya ve İletişim Koordinatörlüğü

Topluluğumuzda yaptığımız tüm çalışmaları duyurabilmek için günümüzdeki en güzel yol sosyal medyadır. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak kaliteli içerik ve tasarımların yapılmasından sorumlu olan Medya ve İletişim Koordinatörlüğü kapsamında Instagram,Twitter ve Facebook’un yanısıra Youtube’da da Ege Girişimcilik adına açılmış bir kanalımız bulunmaktadır.

 

X